Hakkımızda Kısaca kendimizi tanıtalım...

Rhiss Hotel Maltepe

RHISS HotelMaltepe


Anadolu Yakasının gözde konaklama merkezi Rhiss Hotel Maltepe lüks, kalite ve profesyonel hizmet anlayışıyla 5 yıldızlı otel standartlarında hizmet vermektedir.

Yoğun ve stresli geçen bir iş gününüzün ardından sizi karşılayacak güler yüzlü otel personelimiz, ferah lobi ve konforlu odalarımız, dağ, deniz ve adalar manzaralı seçkin restoranımızda yemekten sonra müzik eşliğinde vakit geçirebileceğiniz roof barımızla siz değerli konuklarımıza en iyi hizmeti sunmak ilkemizdir.


Toplantılarınız ve organizasyonlarınız için mükemmel alanlar sunan otelimizin her iki toplantı salonunda, Led projektör, ses sistemi, fuaye alanı ve son teknoloji ile uyumlu ekipmanlar yer almaktadır. Otelimiz profesyonel ekibiyle organizasyonlarınızın başarıya ulaşmasını sağlamaktadır.

  • 100 m2 Proti Toplantı salonu
  • U düzeni 50 kişi, tiyatro düzeni 80 kişi
  • 43 m2 Pita Vip Toplantı salonu 10 kişilik.
  • 66 m2 Fuaye salonu

Business olan Hotelimiz 8 Deluxe Room, 8 Sigara içilmez Oda, 1 Engelli Odası ve 55 Superior oda olmak üzere 72 oda ve 176 kişilik kapasiteden oluşmaktadır. Odalarımız rahat olduğu kadar, zarif dekorasyonuyla da Rhiss konukseverliğinin birer sembolüdürler.

1000 uydu kanalı, LCD televizyon, minibar, acil banyo telefonu, ferah banyosunda yorgunluğunuzu atabileceğiniz kompakt jakuzi, duş masaj banyolarımız bulunmaktadır. Standart donanımlara ek olarak Deluxe oda şehir ve adalar manzarası görmektedir